Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4501
Stary 26.08.2011, 10:36
ja .......e.. jak się czyta taki wątek, to na prawdę można zwątpić..

Niektórzy porównują dwa różne mecze, i na tej podstawie jako pewnik przyjmują, że jak byśmy zagrali ofensywnie to było by lepiej. Kuźwą skąd taki wniosek? Z tego że Legii się ze Spartakiem udało? A jaki to ma związek?

Do normalnego poziomu na tym forum już przywyknąłem, ale kurde gdy ktoś zaczyna pisąć takie brednie, to nie mogę..
Odpowiedz cytując