|
ja .......e.. jak się czyta taki wątek, to na prawdę można zwątpić..
Niektórzy porównują dwa różne mecze, i na tej podstawie jako pewnik przyjmują, że jak byśmy zagrali ofensywnie to było by lepiej. Kuźwą skąd taki wniosek? Z tego że Legii się ze Spartakiem udało? A jaki to ma związek?
Do normalnego poziomu na tym forum już przywyknąłem, ale kurde gdy ktoś zaczyna pisąć takie brednie, to nie mogę..
|