nikt nie ma do niego pretensji o Legię
ja mu dziękuję za to co zrobił u nas, bo warunków to on do pracy zbyt nie miał
a co do jego warsztatu, to z pewnością jest jeden z lepszych polskich trenerów, tyle że ma kilka cech, które mu uniemożliwiają trenowanie zespołu poziom wyżej jak Legia, czyli nas
