Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6400
Stary 26.08.2011, 10:20
nikt nie ma do niego pretensji o Legię
ja mu dziękuję za to co zrobił u nas, bo warunków to on do pracy zbyt nie miał

a co do jego warsztatu, to z pewnością jest jeden z lepszych polskich trenerów, tyle że ma kilka cech, które mu uniemożliwiają trenowanie zespołu poziom wyżej jak Legia, czyli nas
Odpowiedz cytując