Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2801
Stary 26.08.2011, 10:03
Kibice Śląska zostali ostro skrytykowani przez prase rumuńską
http://www.gsp.ro/international/euro...ni-256346.html

Cytat:
Pod wpływem alkoholu Polacy próbowali wejść na basen miejski, bez uiszczania opłaty, i zostali zatrzymani przez ochrone. Ta wezwała policję, która aresztowała 19 Polaków, i wymierzyła im karę grzywny.
(...) Kibice Rapidu nie czuli się zbyt komfortowo, bo na trybunach zasiadlo około 1000 Polaków (600 więcej niz oczekiwano). Polacy wznosili okrzyki "Cyganie" i "Rapid curva"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując