Kibice Śląska zostali ostro skrytykowani przez prase rumuńską
http://www.gsp.ro/international/euro...ni-256346.html
Cytat:
Pod wpływem alkoholu Polacy próbowali wejść na basen miejski, bez uiszczania opłaty, i zostali zatrzymani przez ochrone. Ta wezwała policję, która aresztowała 19 Polaków, i wymierzyła im karę grzywny.
(...) Kibice Rapidu nie czuli się zbyt komfortowo, bo na trybunach zasiadlo około 1000 Polaków (600 więcej niz oczekiwano). Polacy wznosili okrzyki "Cyganie" i "Rapid curva"
|
