dawiss napisał(a):

|
Teraz najwazniejsze jest to czy Maaskant wyciagnie wnioski z tego dwumeczu, po tym mozna bedzie ocenic jakim jest trenerem, ja wierze ze to nie jest byle kmiotek, ktory bedzie trzymal sie jednego zalozenia.
|
Teraz najważniejsze jest to, żeby Maaskant wyciągnął odpowiednie wnioski, i nie zmieniał taktyki pod publiczkę, tylko dlatego, że nie wyszedł
jeden mecz. Byle kmiotek pewnie by się przejmował wpisami domorosłych taktyków na forum, ale mam nadzieje, że Maskaant nie pójdzie tą drogą.