Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4495
Stary 26.08.2011, 09:40
Teraz najwazniejsze jest to czy Maaskant wyciagnie wnioski z tego dwumeczu, po tym mozna bedzie ocenic jakim jest trenerem, ja wierze ze to nie jest byle kmiotek, ktory bedzie trzymal sie jednego zalozenia. Nie wierze tez w to, ze Maaskant nakazal tak defensywna gre. Nie ma chyba takiego trenera, ktory kazalby swoim zawodnikom wybijac pilke tylko do przeciwnika i czekac na kolejne fale. To zawodnicy na boisku dali ciala, a kontuzja lidera i kiepska gra skrzydlowych nie ulatwily im zadania. APOEL cofnal sie do obrony po 2-0 bo nie mieli juz sil... Nawet w tamtym momencie zawodnicy grali bardzo wolno pilka.
Odpowiedz cytując