Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4493
Stary 26.08.2011, 09:36
nesta napisał(a):Wyświetl post
Nikt tu nie ma pretensji do Wisly za odpadniecie. Pilka, normalne. Raz sie wygrywa, raz przegrywa tym bardziej z silniejszym i bardziej doswiadczonym przeciwnikiem. Rece nalezy zalamywac nad stylem w jakim to sie stalo. Mistrz Polski, transfery zrobione juz wczesniej aby zapewnic komfort przygotowan, wszyscy zdrowi, wypoczeci po meczu z Korona, trener po pelnym sezonie pracy z druzyna, iles tam meczow o stawke za soba w odroznieniu od rywala. I jest problem, co sie stalo ? Mozna non stop powtarzac, ze Wisla odpadla z lepszym zespolem, ale nikt sie nie spodziwal takiej kompromitacji i obrazu meczu jakby grali z Barcelona.

Co do budowy druzyny. Narzekacie, ze sie zmienia co pol roku. Ale to byla decyzja Holendrow aby np. Cikosa wymienic na Lameya. Teraz mozna gdybac kto by sie lepiej zaprezentowal, ale to nie jest jednak tak, ze ktos im ta druzyne rozwala co pol roku. Valx rowniez decydowal, ze zawodnicy przyjda na wypozyczenia.

Wisla ma pewnie slabszych pilkarzy od Apoelu, ale nie az tak jak sugerowalby obraz tego spotkania. Wiec gdzies zostal popelniony blad. Albo w taktyce albo w przygotowaniu mentalnym. A zapewne w jednym i drugim.
Błędem było, że Stan lub podobny do niego fachowiec nie został zatrudniony już ze Skorżą albo i wcześniej. Błędem jest, że zmieniamy trenerów jak rękawiczki przez co my się non stop zgrywamy.
Odpowiedz cytując