Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2799
Stary 26.08.2011, 09:32
Cytat:
Oho, Weszło sie oficjalnie zesrało z zachwytu nad Legią.
Po tym co kolesie najklepali na stronke w tym tygodniu już im nigdy nie nabije licznika, a dosyc regularnie przegladalem
Czyli co, jak walili w Legię jak w bęben, to było spoko, a jak w końcu raz coś się Legii udało, to przestajesz czytać?
Legionista
Odpowiedz cytując