Cytat:
Oho, Weszło sie oficjalnie zesrało z zachwytu nad Legią.
Po tym co kolesie najklepali na stronke w tym tygodniu już im nigdy nie nabije licznika, a dosyc regularnie przegladalem
|
Czyli co, jak walili w Legię jak w bęben, to było spoko, a jak w końcu raz coś się Legii udało, to przestajesz czytać?