Wyświetl pojedynczy post
Mateusz91
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4490
Stary 26.08.2011, 09:21
Nie musiała

Ze względu na osłabienia kadrowe, na markę na jej tle przeciwnika mogła schować się za podwójną gardą jak Wisła na Cyprze i liczyć na przeprowadzenie jakiegoś skutecznego wypadu.

Tłumaczenie zaciągu zagranicznego uważam za nietakt. Po to ściągmy za duże jak na polskie warunki kontraktowe obcokrajowców, by w takich meczach jak z APOELEM nie zawiedli, a oni zawiedli.

I nie kryjmy ich proszę Pana wygraniem naszej ziemniaczano - buraczanej ligi, bo za 3 pkt w meczach z Widzewem, Podbeskidziem, i każdym innym łaski mi akurat za takie nakłady finansowe nie robią.

Dobra wracam do Realu,także STOP konwersacji
Odpowiedz cytując