Nie musiała
Ze względu na osłabienia kadrowe, na markę na jej tle przeciwnika mogła schować się za podwójną gardą jak Wisła na Cyprze i liczyć na przeprowadzenie jakiegoś skutecznego wypadu.
Tłumaczenie zaciągu zagranicznego uważam za nietakt. Po to ściągmy za duże jak na polskie warunki kontraktowe obcokrajowców, by w takich meczach jak z APOELEM nie zawiedli, a oni zawiedli.
I nie kryjmy ich proszę Pana

wygraniem naszej ziemniaczano - buraczanej ligi, bo za 3 pkt w meczach z Widzewem, Podbeskidziem, i każdym innym łaski mi akurat za takie nakłady finansowe nie robią.
Dobra wracam do Realu,także STOP konwersacji
