|
Z pierwszego koszyka życzyłbym sobie holenderską (ze względu na Maaskanta), a szczególnie PSV (wiadomo, Marcelo).
Z drugiego Brugia lub Ateny (w zasięgu i fajne wyjazdy).
Z trzeciego Austria Wiedeń. Powód taki sam jak wcześniej.
Na pewno powinniśmy unikać zespołów ze wschodu, Izraela, Portugalii, Anglii (poza Tottenhamem) i Hiszpanii. Grają w pucharach na serio, a zespoły mają kadrowo silne. W przypadku Izraela dochodzi czynnik pogodowy.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 26.08.2011 o godz. 09:08.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|