Wyświetl pojedynczy post
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2798
Stary 26.08.2011, 08:57
Gratulacje dla Legii.

Legia pokazała , ze sercem i ogromna ambicją można ograć lepszego rywala.
Trzeba jednak zaznaczyć , że Spartak zrobił wszystko by to spotkanie przegrać , ale jeśli podchodzi się do rozgrywek Ligi Europy po macoszemu i oszczędza kluczowych ludzi na rozgrywki Krajowe , to się odpada z pucharów.

Losowanie za równo dla Legii jak i Wisły będzie trudne i to niezależnie na kogo trafią.
Zaryzykuje też stwierdzenie , że Legia od Wisły zaprezentuje się okazalej , bo gra w tym momencie lepiej w piłkę i ma więcej schematów w ofensywie. Jestem tez zdania , że ani Legia ani tez Wisła nie są przygotowane personalnie na łączenie Ligi Europy z ligą mimo , że Maaskant gada coś innego ale to zakłamywanie rzeczywistości. To nie chodzi o to by mieć 22 piłkarzy. Chodzi o to by rezerwowy wchodząc z ławki dał więcej niż zawodnik z pierwszego składu. No cóż jestem ciekaw jak wyjdzie ekipom pucharowym zbieranie doświadczenia i jak , to wpłynie na dalszy rozwój klubów.
Odpowiedz cytując