Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.08.2011, 08:41
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Rumuńska myśl szkoleniowa - co ciekawe, od nich gracze nie wyjeżdżają tak często za granicę, chyba, że za na prawdę duża kasę. Wybieganie i technika - co mówił już Dan... Im się po prostu chce...
Wszystko fajnie tylko w tym roku Rumuni spadają z 8 miejsca w rankingu na 22 miejsce (na tą chwilę). Skończy im się LM z automatu dla mistrza, a wszystkie zespoły będą musiały walczyć w kwalifikacjach o fazę grupową.
Odpowiedz cytując