Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4486
Stary 26.08.2011, 08:39
Co do tego, ze naszym graczom zabraklo na Cyprze pewnosci siebie, zaufania do wlasnych umiejetnosci to w sumie nie dziwne jak my nawet w lidze mamy problemy z rozgrywaniem akcji - przeciez pilkarze musza czuc jak sie te wszystkie mecze ukladaly: ile szczescia mielismy w Loweczu, jedyne zwyciestwo w lidze z Zaglebiem po karnym, ktorego nikt na boisku nie zauwazyl.

Maaskant chcial zaatakowac APOEL w pierwszych 10-15 min (stad te smieszne gadki jak to uciszymy stadion) to ja mu
proponuje zeby sprobowal najpierw kogos zdominowac i zepchnac do obrony w jakims meczu ligowym, a nie porywac
sie od razu z motyka na slonce.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując