Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2796
Stary 26.08.2011, 08:24
Oho, Weszło sie oficjalnie zesrało z zachwytu nad Legią.
Po tym co kolesie najklepali na stronke w tym tygodniu już im nigdy nie nabije licznika, a dosyc regularnie przegladalem
Odpowiedz cytując