Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
pit5791
Member
Od: 09.2010
Offline
#
7134
26.08.2011, 08:00
A może taka grupa:
Schalke 04
Lazio Rzym
Birmingham City
Wisła
Mielibyśmy odniesienie do historii
Przeciwnicy dobrzy finansowo, zapewnią komplet w Krakowie + można liczyć że zlekceważą LE.
pit5791
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pit5791
Znajdź inne posty napisane przez pit5791