Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4478
Stary 26.08.2011, 07:04
Sam początek nie był zły, staraliśmy się grać - ale cóż, padła głupia bramka, to się wszystko posypało. To że budżet mają niższy, to żaden argument, po i podatki mają X razy niższe - przez co mogą kilku kolesiom dać takie kontrakty, jakich my nie jesteśmy w stanie. Poza tym widać było, że naszym potrzeba jeszcze czasu, żeby się zgrać... Brakuje kreatywnych graczy - Melikson, Małecki, Nunez, Iliev to trochę za mało na LM...
Odpowiedz cytując