Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
7126
26.08.2011, 01:13
Tom Al
napisał(a):
Ja bym chciał wyjść grupy. dlatego:
Kopenhaga,
Hapoel lub AEK
ktokolwiek z grupy Zurich, Salzburg, Maccabi, Odense, Austria
Mając w grupie Kopenhagę, AEK i Austrię to nawet można się pokusić o zajęcie pierwszego miejsca
Łatwiej byłoby wyjść z grupy z "potentatami", którzy na EL leją ciepłym moczem.
Moja grupa:
1. Tottenham
2. Athletic
3. Hannover
4. Wisła
Ewentualnie inne drużyny z Anglii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch czy Francji (w takiej kolejności)
.
vote-for-mikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vote-for-mikey
Znajdź inne posty napisane przez vote-for-mikey