Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7126
Stary 26.08.2011, 01:13
Tom Al napisał(a):Wyświetl post
Ja bym chciał wyjść grupy. dlatego:


Kopenhaga,
Hapoel lub AEK
ktokolwiek z grupy Zurich, Salzburg, Maccabi, Odense, Austria

Mając w grupie Kopenhagę, AEK i Austrię to nawet można się pokusić o zajęcie pierwszego miejsca
Łatwiej byłoby wyjść z grupy z "potentatami", którzy na EL leją ciepłym moczem.

Moja grupa:

1. Tottenham
2. Athletic
3. Hannover
4. Wisła

Ewentualnie inne drużyny z Anglii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch czy Francji (w takiej kolejności)
.
Odpowiedz cytując