PlacekTSW napisał(a):

Moja grupa:
1. Tottenham
2. Slovan Bratysława (wyeliminowali Romę, gratulacje dla Cikosa)
3. PAOK - chcę rewanżu na nich
4. WISŁA
|
Slovan jest w naszym koszyku.
Podział na koszyki jakby jeszcze ktoś nie widział.
i Wisla Cracow... litości.