Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7124
Stary 26.08.2011, 00:50
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Moja grupa:
1. Tottenham
2. Slovan Bratysława (wyeliminowali Romę, gratulacje dla Cikosa)
3. PAOK - chcę rewanżu na nich
4. WISŁA
Slovan jest w naszym koszyku.
Podział na koszyki jakby jeszcze ktoś nie widział.

zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post

1.Tottenham
2.Lazio
3.Austria Wien


1.Dinamo Kiev
2.Steaua Bucuresti
3.Lokomotiv Moscow
i Wisla Cracow... litości.
Odpowiedz cytując