Wyświetl pojedynczy post
Tom Al
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7123
Stary 26.08.2011, 00:43
Ja bym chciał wyjść grupy. dlatego:


Kopenhaga,
Hapoel lub AEK
ktokolwiek z grupy Zurich, Salzburg, Maccabi, Odense, Austria

Mając w grupie Kopenhagę, AEK i Austrię to nawet można się pokusić o zajęcie pierwszego miejsca


:(
Tottenham PSV Atletico
Fulham lub Udinese
Birmingham lub Stoke, Hannover

W grupie z Atletico, Udinese i Birmingham dużo byśmy nie uciupali Przynajmniej telewizja by za nie troche zapłaciła i można by siępo Europie pobujać
Odpowiedz cytując