Ja bym chciał wyjść grupy. dlatego:

Kopenhaga,
Hapoel lub AEK
ktokolwiek z grupy Zurich, Salzburg, Maccabi, Odense, Austria
Mając w grupie Kopenhagę, AEK i Austrię to nawet można się pokusić o zajęcie pierwszego miejsca
:(
Tottenham PSV Atletico
Fulham lub Udinese
Birmingham lub Stoke, Hannover
W grupie z Atletico, Udinese i Birmingham dużo byśmy nie uciupali

Przynajmniej telewizja by za nie troche zapłaciła i można by siępo Europie pobujać
