Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7122
Stary 26.08.2011, 00:34
Panowie przegladam ten temacik i widze ze wszyscy w dobrych humorach, nie smuca sie juz LM i zyjemy nadchodzacą LE. Jutro losowanie. A od soboty marsz po MP.

To mi sie podoba!!
Odpowiedz cytując