Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7121
Stary 26.08.2011, 00:22
milosz napisał(a):Wyświetl post
Dobrze by było aby ten 4 mecz był na R22, to byłoby święto a w Krakowie lubimy takie jubileusze. Setny mecz, fajne info.
Jeżeli są takie same zasady jak w LM, to 4. mecz w grupie wypada w Krakowie z drużyną z 2. koszyka, czyli może być to atrakcyjny rywal.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując