milosz napisał(a):

|
Dobrze by było aby ten 4 mecz był na R22, to byłoby święto a w Krakowie lubimy takie jubileusze. Setny mecz, fajne info.
|
Jeżeli są takie same zasady jak w LM, to 4. mecz w grupie wypada w Krakowie

z drużyną z 2. koszyka, czyli może być to atrakcyjny rywal.