Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7120
Stary 25.08.2011, 23:54
Dobrze by było aby ten 4 mecz był na R22, to byłoby święto a w Krakowie lubimy takie jubileusze. Setny mecz, fajne info.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.08.2011 o godz. 00:00.
Odpowiedz cytując