Gdyby udało się obu polskim drużynom spotkać w drabince LE - to chyba osiągnęlibyśmy jakąś kibicowską nirwanę. Wyobraźcie sobie taki mecz na szczycie, my vs wy w ćwierćfinale LE, transmitowani na całym świecie. Ciarki mnie przechodzą na samą myśl
No i FENOMENALNA sprawa jest, że będziemy mogli sobie prowadzić taką korespondencyjną batalię o wyniki w grupach. Jeszcze nigdy nie mieliśmy takiej okazji, to naprawdę jest nowy poziom dla polskiej klubowej

Ja trochę jestem jeszcze w euforii po dzisiejszym meczu (trochę? Ha!), ale panowie, no... jest lepiej!
