Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7114
Stary 25.08.2011, 23:16
thechris napisał(a):Wyświetl post
Slovan jest w 4 koszyku.... Graliśmy z Iraklisem i wygraliśmy... więc jaki rewanż?
Powaliło mi się z panathinaikosem Ogólnie szok w LE, bez Romy, Celticu i Seviili . Na Tottenhamie chciałbym rewanżu też.
Odpowiedz cytując