Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4464
Stary 25.08.2011, 23:02
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Fuks tyle że Spartak nie grał tak dobrze jak APOEL, widziałem mecz i Ruskom nie zakażało tak na awansie jak APOELowi z nami..
Czy też odnieśliście wrażenie, że bramkarz Spartaka był bardzo niepewny?
Odpowiedz cytując