Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4461
Stary 25.08.2011, 22:58
Chiotis 2008 jesień 34 79
Poursaitides 2008 jesień 35 70
Jorge 2009 jesień 31 43
Kontis 2007 jesień 36 76
Boaventura 2010 jesień 31 30
Pinto 2007 jesień 27 82
Morais 2007 jesień 27 87
Trickovski 2010 jesień 24 36
Marcinho 2010 wiosna 30 43
Manduca 2010 jesień 31 39
Ailton 2010 jesień 27 39
średnia wieku 30,3

Pareiko 2011 wiosna 34 24
Lamey 2011 jesień 31 8
Jaliens 2011 wiosna 32 22
Chavez 2010 jesień 27 32
Diaz 2008 wiosna 27 96
Sobolewski 2005 wiosna 34 196
Wilk 2010 jesień 25 36
Nunez 2011 jesień 23 8
Melikson 2011 wiosna 26 25
Małecki 2006 jesień 23 129
Genkov 2011 wiosna 27 23
średnia wieku 28,1

kkbm porównaj sobie ile grają ludzie w APOELU a ile w Wiśle, myślisz że pół roku to dużo, tym bardziej że co chwila są zmiany? W pół roku to dogrywają się nowe ogniwa, gdzie trzon jest stabilny i zgrany u nas tak na dobrą sprawę trzonu nie ma do końca zgranego zrozumcie to..

poza tym już wcześniej pisałem zobacz ile taki Lech potrzebował by zagrać dobrze w LE i nawet nie awansować do 4 rundy LM, a my po roku mamy taki sukces jakby nie było.
Przestańcie widzieć tylko to co jest złe.. kurde gdyby teraz nas trenował taki Alex Ferguson z 1986 roku to byście go z błotem pewnie jechali.. (dla nie wiedzących o co chodzi, początki jego pracy w MAN Utd były dość słabe, dopiero po latach zaczęli się rozkręcać.. pierwsze sukcesy dopiero w latach 90-tych )


Odpowiedz cytując