Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
Od: 04.2011
Offline
#
4460
25.08.2011, 22:56
To znaczy, że albo Wisła ma wyjątkowego pecha do piłkarzy, którzy, jak się okazuje, nie potrafią grać w piłkę, albo ma kiepskiego nauczyciela.
kkbm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkbm
Znajdź inne posty napisane przez kkbm