Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4460
Stary 25.08.2011, 22:56
To znaczy, że albo Wisła ma wyjątkowego pecha do piłkarzy, którzy, jak się okazuje, nie potrafią grać w piłkę, albo ma kiepskiego nauczyciela.
Odpowiedz cytując