1. Legii się nie udało, tylko Legia WYWALCZYŁA awans po zajebistej grze.
2. Trudno żeby nie wrócił, biorąc pod uwagę ilu Polaków grało w składzie.
3. 1q2 - foch

A poważnie to mam inne zdanie. Zobaczymy jak APOEL zagra z Zenitem, aczkolwiek trzeba mieć świadomość, że nie będą to w żaden sposób wymierne wyniki w kontekście APOEL - Spartak.
4. Skttrbrain - dzięki.