Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2778
Stary 25.08.2011, 22:52
1. Legii się nie udało, tylko Legia WYWALCZYŁA awans po zajebistej grze.

2. Trudno żeby nie wrócił, biorąc pod uwagę ilu Polaków grało w składzie.

3. 1q2 - foch A poważnie to mam inne zdanie. Zobaczymy jak APOEL zagra z Zenitem, aczkolwiek trzeba mieć świadomość, że nie będą to w żaden sposób wymierne wyniki w kontekście APOEL - Spartak.

4. Skttrbrain - dzięki.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując