Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4454
Stary 25.08.2011, 22:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak bardzo trzeba być ograniczonym/nawiedzonym, żeby .......ić o grze ofensywnej, kiedy na dobrą sprawę ma się dwóch - trzech zawodników potrafiących robić grę?
mniej wiecej tak samo ograniczonym/nawiedzonym, zeby nie wiedziec, ze między grą defensywną jaka zaprezentowala Wisła,a jak ty to nazywasz "grą ofensywną" jest wiele pośrednich stanów. Pomijam fakt, ze nikt tu do "ofensywnej gry" nie nawołuje. A jak ma sie 2-3 potrafiacych robic gre, to mimo wszystko mozna sprobowac cos pograc do przodu. Bo nie wiem czy APOEL mial o wiele wiecej takich gosci. Oni tam w srodku boiska niczego kreować nie potrzebowali, bo nikt im tam nie przeszkadzał. Dojście do 40 metra, klepka czy podanie na skrzydło i juz bylo zagrozenie. Skomplikowanych akcji to oni ine grali.
Odpowiedz cytując