Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7105
Stary 25.08.2011, 22:34
Ja tam wole mocnejsze zespoły bo sa atrakcyjne kibicowsko ale tez i marketingowo.Tutaj tez mozna zarobic .

Apoel trafil do beznadziejnej grupy,nie zdziwil bym sie jakksbysmy to my jutro wylosowali ciekawszych i atrakcyjniejszych rywali.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując