Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7103
Stary 25.08.2011, 22:32
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A takie podejście do LE ma trener Kogutów: http://www.sportfan.pl/artykul/27737...trener-marudzi
Dla topowych zespołów to strata czasu bo dla nich to śmieszne pieniądze, sam udział w lidze krajowej to większy prestiż.W LM płacą do 8x więcej niż w LE.
Odpowiedz cytując