Gordian napisał(a):

|
Grupa marzeń? Najgorsza z możliwych wg mnie. Od każdego z tych zespołów można spokojnie wyłapać spory w....... i potem znów będzie jazda w mediach, że to i tamto. Druga rzecz, że mało atrakcyjna ta grupa. Jeżeli Wisła ma coś zarobić na tej LE to jedynie z praw do transmisji, a na w/w zespołach to się nie dorobimy. Trzecia sprawa, z takiej grupy może być piekielnie ciężko wyjść dalej. Jak ktoś zauważył, mniejsze kluby się spinają na LE.
|
W pełni się zgadzam. Lepiej zebrać oklep od mocnych niż przegrać ze "słabymi". Gdyby na miejscu APOELU była w tym roku znowu Panata, to nikt by się nie ważył na nas złego słowa powiedzieć, a przecież Apoelowi do Greków coraz bliżej. Nam nie powinno teraz zależeć na powtórzeniu wyczynu Lecha, tylko na wygraniu ligi.