|
Banita
Offline
|
#7100

25.08.2011, 22:30
|
Semper Fidelis 1985 napisał(a): 
Watts nie wyszłeś na debila bo ja myślę tak samo, z małą różnicą - chce PSG Rome i np Sparte Praga
|
Kto inny wyszeszł
"Moja grupa":
Tottenham Hotspur FC
Club Brugge KV
FK Austria Wiedeń
Wisła Kraków
|
|