Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7095
Stary 25.08.2011, 22:19
Ja się nie cieszę bo do kasy klubu wpadło by 7-10 mln e
Żeby w LE zarobić choć 3/4 z tego to trzeba dojść tam gdzie amica rok temu.
Odpowiedz cytując