|
Powiem tak: Patrząc na grupę APOELU, to pomijając mityczne 7kk euro, to cieszę się, że nie gramy w tej lidze mistrzów. Ani nie trafili na zespoły atrakcyjne dla publiczności, ani na zespoły w ich zasięgu ( oczywiście zakladając, że Wisła byłaby na ich miejsci). Liczę na ciekawą grupę w LE, osobiście bardzo chciałbym wylosować jeden mocny zespół w stylu Tottenhamu, PSG, żeby zmierzyć siły nawet z ich drugim garniturem. Jutro losowanie i zobaczymy co da nam los. Obyśmy byli zadowoleni.
|