|
Nie Cypryjczycy tacy silni, tylko Wisła taka przestraszona. Wyszlismy tam z pełnymi gaciami i tyle. Chcialbym swoją drogą zobaczyc jak gral Slovan dzisiaj w Rzymie. Legii tez nie ogladalem, ale dało sie strzelic dobrej druzynie wiecej niz 1 bramke na wyjezdzie? dało.
|