Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4446
Stary 25.08.2011, 22:07
Wróćmy może do sedna. Według Ciebie Maskaant jest słabym trenerem bo ustawia zespół zbyt defensywnie. Problem w tym, że w meczu z APOELEM taka taktyka miała większe szanse powodzenia niż hurra ataki. Wilk z Sobolem nie mieli rozgrywać piłki tylko właśnie: podbiegać, odbierać i podawać do najbliższego. Ja nie zauważyłem, żebyśmy w lidze grali aż tak defensywnie jak w ostatnim meczu. A jak widać na przykładzie naszej ligi nawet wulkanizator silnik założy.
Odpowiedz cytując