Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Zed_is_dead
Member
Od: 11.2009
Offline
#
2774
25.08.2011, 22:04
Ponieważ kibicuję tylko Wiśle, bardzo cieszę się z awansu Legii do LE. Będą teraz zdecydowanie mniej grozni w walce o MP, a to teraz powinno być celem nadrzędnym Wisły.
Zed_is_dead
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zed_is_dead
Znajdź inne posty napisane przez Zed_is_dead