Wyświetl pojedynczy post
Zed_is_dead
Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2774
Stary 25.08.2011, 22:04
Ponieważ kibicuję tylko Wiśle, bardzo cieszę się z awansu Legii do LE. Będą teraz zdecydowanie mniej grozni w walce o MP, a to teraz powinno być celem nadrzędnym Wisły.
Odpowiedz cytując