Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7090
Stary 25.08.2011, 21:55
Ja bym chciał jakiś klub z najwyższej półki, najlepiej Atletico i dwa do powalczenia o wyjście z grupy.

A Slovan dziś ładnie pojechał. Jaki oni mają współczynnik?



Odpowiedz cytując