Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4443
Stary 25.08.2011, 21:44
przemo napisał(a):Wyświetl post

To że większość z Nas nie wiedziało kim jest Manduka nie jest równoznaczne z tym, że nie może być bardzo dobrym zawodnikiem....
no, to prawda... ale starałeś się choć wychwycić kontekst? dobrze zorganizowany średniak europejski z
liderem o którym mało kto słyszał rozbija Nas w pył....
Odpowiedz cytując