przemo napisał(a):

To że większość z Nas nie wiedziało kim jest Manduka nie jest równoznaczne z tym, że nie może być bardzo dobrym zawodnikiem....
|
no, to prawda... ale starałeś się choć wychwycić kontekst? dobrze zorganizowany średniak europejski z
liderem o którym mało kto słyszał rozbija Nas w pył....