Wyświetl pojedynczy post
BartekMonte
Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23451
Stary 25.08.2011, 21:41
Watts napisał(a):Wyświetl post
Jak to teraz jest z tymi napojami na Wiśle? Wejdę przynajmniej z butelką 0,3L czy w ogóle?
Bez zakrętki wpuszczają chyba ze wszystkim - no prawie...
"Jeżeli nie znasz powodu dla którego warto żyć, znajdź taki, dla którego warto umrzeć."
Odpowiedz cytując