Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
BartekMonte
Member
Od: 10.2007
Offline
#
23451
25.08.2011, 21:41
Watts
napisał(a):
Jak to teraz jest z tymi napojami na Wiśle? Wejdę przynajmniej z butelką 0,3L czy w ogóle?
Bez zakrętki wpuszczają chyba ze wszystkim - no prawie...
"Jeżeli nie znasz powodu dla którego warto żyć, znajdź taki, dla którego warto umrzeć."
BartekMonte
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BartekMonte
Znajdź inne posty napisane przez BartekMonte