Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7089
Stary 25.08.2011, 21:41
Slovan wyje.bal przed chwila z LE Rome. Kto ogladal ten widzial ze Roma nie grala z najwiekszym mozliwym zaangazowaniem. Dlatego nie mam nic przeciwko wylosowaniu jutro jakiejs topowej marki.
Odpowiedz cytując