calieri napisał(a):

|
Przyznam się, że nie rozumiem niektórych oburzonych radością z pokonania ruskich i wygraną polskiego zespołu. Jak Gmoch coś pierdnął, że będzie kibicował Apoelowi a nie Wiśle, to od razu jeby były, że zdradził, że żaden z niego patriota itp. A tutaj odwrotna sytuacja. TO się panowie zdecydujcie, bo takie rozdwojenie jaźni na zdrowie nie wychodzi dobrze.
|
To mówili ci co kibicują m.in Legii, akurat Gmocha podziwiam za szczerość i niepoprawność polityczną
Ja nie wiem jak można Legii kibicować, ale dobra...