|
Fragment z pytaniem czy naszym założeniem było niedostanie się do LM pominę milczeniem bo szkoda komentarza.
Doskonale do mnie dociera, że żeby zagrać w tych najbardziej prestiżowych rozgrywkach trzeba reprezentować pewien poziom sportowy. Problem jest w tym, że według mnie my takiego poziomu z Robertem możemy nigdy nie osiągnąć. Możemy nie osiągnąć bo Maaskant lansuje w Wiśle taktykę defensywną, której ekstremalną wersję mogliśmy zaobserwować we wtorek.
Tak jak pisałem kiedyś w poprzednich postach na forum. Najbardziej brakuje mi stylu w naszej grze i mam prawo oczekiwać, że po roku pracy Holendra ją zobaczę, chociażby w zalążku. Według mnie problem nie leży tylko w wykonawcach bo przecież taki Stawowy z żydami czy Probierz z Jagi potrafili taki wypracować. A wykonawców mieli co by nie mówić znacznie gorszych.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 25.08.2011 o godz. 21:36.
|