|
Najlepsza grupa to wg mnie Kopenhaga, Hapoel Tel Awiw i FC Zurich.
Ale szansa na trafienie Kopenhagi jest 1/12, więc może byc trudno na nią trafić. Najważniejsze, żebyśmy nie trafili na Besiktas, Rubin lub Fulham z II koszyka, ani na Lazio, Bilbao lub Udinese z trzeciego. Pozostałe drużyny z II i III koszyka są w naszym zasięgu.
Ostatnio edytowane przez Edson : 25.08.2011 o godz. 21:23.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|