thechris napisał(a):

Grupa śmierci: Athletico Madryt, Fulham, Lazio. Ale taką grupę wylosuje Legia My trafimy na Kopenhagę, Spartę Praga i PAOK Saloniki.
|
No zważywszy, ze Sparta odpadla, a PAOK walczy o zycie to rzeczywiscie mozliwe. Ale Kopenhaga z pierwszego koszyka bylaby idealna
