Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7085
Stary 25.08.2011, 21:17
thechris napisał(a):Wyświetl post
Grupa śmierci: Athletico Madryt, Fulham, Lazio. Ale taką grupę wylosuje Legia My trafimy na Kopenhagę, Spartę Praga i PAOK Saloniki.
No zważywszy, ze Sparta odpadla, a PAOK walczy o zycie to rzeczywiscie mozliwe. Ale Kopenhaga z pierwszego koszyka bylaby idealna
Odpowiedz cytując