Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2763
Stary 25.08.2011, 21:08
Terminarz ustala UEFA - raczej jest jakis szablon typu w 1 kolejce druzyna A gra z C, a B z D itd.
Mam nadzieje, ze Wisla i Legia trafia do takich grup zeby ich mecze nie nakladaly sie na siebie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując