Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7082
Stary 25.08.2011, 21:07
Schalke nieee, po co psuć ładne wspomnienia, Schalke0-4, a raczej 1-4 ...Poproszę jakąs inną druzynę, najlepiej wielką markę w głebokim kryzysie, tak jak Amica trafiła na Juve.
Odpowiedz cytując