kristos napisał(a):

Tych krytyków trenera to strasznie dużo przybyło po wygranej Legii w Moskwie
i naprawdę nie wiem co o tym myśleć ?
Ludzie was normalnie poje....
|
To jest normalne na tym forum w pewnych tematach .
Człowiek powoli zastanawia się czy jest sens w ogóle zaglądać tutaj bo ciągle tylko narzekania że wszystko takie do dupy , ciągłe pojazdy a nie można już z kimś normalnie rozsądnie powymieniać poglądy ponieważ te wnoszące coś do dyskusji posty szybko giną w tysiącach żalów a człowiek czytając tylko podnosi sobie ciśnienie i niszczy nerwy ... ja dziękuję za takie forum i wysiadam