Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4431
Stary 25.08.2011, 20:59
TRENER dostał piłkarzy jakich chciał .........co Ty pleciesz .To co dzieje się z transferami w Wiśle to jakaś kpina albo patologia .SŁOWA PREZESA JA PANU CUPIAŁOWI DO KIESZENI ZAGLĄDAŁ NIE BĘDE WYPOWIEDZ PO PAMIĘTNEJ WYPZEDARZY .I nigdy nie wiadomo co będzie jutro ,a jedyny wyznacznik to za darmo .Trener w Wiśle jest jak saper nigdy nie wiadomo kiedy wyleci .
Odpowiedz cytując