LoRd napisał(a):

|
Orientujecie się jak wygląda terminarz LE? Czy jest on ustalany odgórnie kto z kim gra (jak na MŚ) i po losowaniu wiadomo od razu kto z kim i gdzie i kiedy czy też trzeba czekać aż kluby z grup ze sobą ustalą?!
|
O ile mi sie wydaje to kluby dogaduja sie midzy sobą... ale mi sie moze tylko wydawac
@szprotson, Spartak chyba jeszcze wspierał Lecha w meczu z CSKA.