Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2760
Stary 25.08.2011, 20:57
LoRd napisał(a):Wyświetl post
Orientujecie się jak wygląda terminarz LE? Czy jest on ustalany odgórnie kto z kim gra (jak na MŚ) i po losowaniu wiadomo od razu kto z kim i gdzie i kiedy czy też trzeba czekać aż kluby z grup ze sobą ustalą?!

O ile mi sie wydaje to kluby dogaduja sie midzy sobą... ale mi sie moze tylko wydawac

@szprotson, Spartak chyba jeszcze wspierał Lecha w meczu z CSKA.
Odpowiedz cytując